Satış Sonrası Hizmetler

KARBA Satış Sonrası Hizmetler müdürlüğü hızlı, kaliteli servis hizmeti, anında yedek parça tedariki, servis elemanlarının sürekli eğitimi ile çağa ayak uyduran ve müşterilerin gereksinimlerine anında cevap veren bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yetkin ve 24 saat emrinizde. Dünya standartlarındaki çözüm odaklı hizmet anlayışımızla, sadece rutin bakım ve onarım işlemlerinde değil, acil durumlarda da sizi asla yolda bırakmayız.


Kullanmakta olduğunuz ekipmanı uzun ömürlü ve güvenle kullanmanızı sağlamak ancak gerekli bakım ve servis hizmetleri ile mümkündür.

Mobil servis araçlarımız ile sizlere bakım onarım hizmetleri sunmaktayız.

Periyodik bakım küçük sorunların büyüyerek yüksek maliyetli probleme dönüşmesini önleyerek ekipmanınızı ve sizi korumaya yardımcı olur.

Mobil servisimiz ile kalifiye personellerimiz yerinde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Servis talebi üzerine; içerisinde her türlü alet edevat, cihaz ve yedek parça ile donatılmış araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Karba yedek parçaları kalite ve güvenlik standartlarına uygun üretilmekte olup ekipmanın sağlıklı ve uzun ömürle çalışmasını sağlar.

Kalite standartlarına uygun olmayan yedek parça ve uzman eğitim almamış atölyelerde yapılan onarımlar , güvenlik riski ve kalite sorunlarını ortaya çıkarır.

Yeni ekipman garantisi: İmalatımız olan yeni ekipmanlar malzeme ve montaj hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir.

Parça garantisi: Bakım onarım ve revizyon işlemlerinde kullanılan yedek parçalar 1(bir) yıl garantilidir.

Yeni teslim edilen ekipmanlarda teslim tarihi itibari ile ilk bir yıl içerisindeki fabrika sahamızda yapılan ilk periyodik bakımında işçilik bedeli alınmamaktadır.