İhracat Ağımız

Firmamız Geçen zaman içerisinde Devlet malzeme ofisi, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Büyükşehir Belediyeleri ile yüzlerce kamu ve özel sektör kuruluşuna yaklaşık 9.500 ekipmanlı araç yaparak hizmette bulunmuştur.


Türki Cumhuriyetler, Irak , İran, Suriye, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Bosna Hersek, Nijerya, Sudan, Cezayir, Tunus, Dubai, Ürdün, Libya ve hatta Tayland olmak üzere daha pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

Ülke dışına giden her ürünü bir bayrak mantığı ile değerlendiren firmamız Ürünlerini AB Yasalarına uygun CE belgeli olarak üretmektedir. Satış sonrası hizmetlere verdiği önem nedeniyle rakipleri arasında farklı bir yere sahip olan firmamız bugün gezici servis ekibiyle 24 saat yerinde servis hizmeti vererek farkını göstermektedir.

Sürekli ve değişen teknolojiyi takip ederek, tam ve zamanında, kaliteli üretim yapabilmek için; Müşteri memnuniyetini hedefleyerek bu doğrultuda kabul görmüş standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak Çalışan sağlığını ve güvenliğini gözetlemek, Eğitim faaliyetleri ile insan kaynağımızın yetkinliğini artırmak Kalite yönetim sistemimizin, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak,temel ilkemizdir.