Kalite Politikamız

Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi yoluyla, müşterilerimizin güvenini kazanmak, ürün ve hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyetini sürekliliğini arttırmak.


Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde tespit edip, taleplerini maksimum seviyede karşılamak. Sektördeki yeniliklerin takipçisi olmak ve ilgili yatırımları yapmak.

Sürekli gelişme hedeflenerek, üretim verimliliğini arttırmak ve kaliteyi güvence altına almak. Mühendis ve teknisyenleri ile güçlü bir teknik kadroya sahip olan KARBA, Kalitenin ortak bir sorumluluk olduğu bilincine sahip olan tüm çalışanları ile sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamızın en önemli ürünü kalitedir. Kalite kuruluşumuzda çalışan herkesin sorumluluğundadır. Bir işi bir defada yapmaya inanıyoruz ve çabalıyoruz. İnsan kaynaklarımızı eğitimler ile sürekli geliştiriyor ve becerilerimizi KARBA olarak artırıyoruz. Sürekli çalışmak ve gelişmek şirketimizin temel ilkesidir. Müşteri odaklı çalışma başarımızın vazgeçilmez temel unsurudur.

Firmamızı, yurt içinde ve uluslararası platformlarda ürün ve hizmet kalitemiz ile temsil etmek temel ilkemizdir.

Bunun için;

  • Sürekli iyileştirme çalışmaları ve Satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini artırılması,
  • Gelişen ve güncel teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesi,
  • Uluslararası şase üreticilerinin onaylı üstyapıcı olma süreçlerini başarı ile tamamlanması ,
  • Çalışanlarımızı, taşeronlarımızı ve tedarikçilerimizin yetkinliklerini artıracak eğitimleri  aldırarak ; tüm süreçlerde verimliliğimizin artırılması,
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini, gözden geçirerek sürekli iyileştirilmesi,

yönünde faaliyetlerimizin Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile entegre bir şekilde yönetmek başlıca hedeflerimizdendir. Kalite anlayışımızın odak noktası insan kaynağımızdır.